Tegoroczna Giełda Zawodów i Kariery dla absolwentów klas ósmych szkół podstawowych za nami. Miała ona miejsce 17 marca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Trzciance.

W wydarzeniu współorganizowanym przez Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki i Forum Gospodarcze – Związek Pracodawców Północnej Wielkopolski Lewiatan udział wzięło 12 szkół ponadpodstawowych, 13 firm z terenu powiatu (w tym 11 firm członkowskich Forum), 8 instytucji wsparcia rynku pracy i rozwoju edukacyjnego dzieci.

Do dyspozycji uczniów były stoiska firm gdzie z przedstawicielami przedsiębiorstw można było porozmawiać o przyszłości i zawodowych perspektywach. Uczniowie mogli liczyć także na profesjonalne doradztwo zawodowe i testy predyspozycji zawodowych.

Dziękujemy firmom, instytucjom, szkołom za profesjonalne przygotowanie stoisk i przedstawienie różnorodnej oferty zatrudnieniowej, edukacyjnej, szkoleniowej.

Dziękujemy młodzieży za udział i ciekawe rozmowy – jesteście przyszłością, dlatego chcemy być dla Was partnerem w wyborach edukacyjnych i zawodowych!