W czwartek 2 marca podczas posiedzenia Zarządu Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki dwie trzcianeckie firmy otrzymały jubileuszowe gratulacje.

Za ponad 30-letnią działalność na rzecz rozwoju gospodarki regionu, z rąk prezesa Jana Polcyna i starosty Feliksa Łaszcza okolicznościowe statuetki otrzymali:

– Piotr Wieliński – Dyrektor Zarządzający Hydro Extrusion Poland oraz

– Antoni Rogala – właściciel kancelarii Doradca Podatkowy Antoni Rogala.

Spotkanie było okazją do dyskusji na temat bieżącej sytuacji gospodarczej, podsumowania roku 2022 i wyzwań w roku 2023. Podczas rozmów wielokrotnie podkreślono wkład przedsiębiorców w rozwój społeczności lokalnej i funkcjonowanie samorządów.

Hydro Extrusion Poland produkuje 14.000 ton profili aluminiowych rocznie. Oferuje zaawansowane możliwości obróbki mechanicznej i powierzchniowej jak anodowanie i lakierowanie czy kompletowanie pełnych dostaw innowacyjnych produktów. Firma specjalizuje się w kompleksowym wykonywaniem usług związanych z produkcją, przetwarzaniem i uszlachetnianiem profili aluminiowych dla przemysłu, w tym branży motoryzacyjnej. Celem firmy jest produkcja po optymalnych kosztach, z poszanowaniem środowiska naturalnego przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa pracy. Firma wkłada ogromny wysiłek, by wspierać sektor fotowoltaiczny, który rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie. Niskoemisyjne stopy Hydro sprawiają, że z założenia ekologiczne instalacje fotowoltaiczne mogą być jeszcze bardziej przyjazne środowisku. A wszystko już na etapie zrównoważonej produkcji aluminium.

Firma wielokrotnie nagradzana, w tym Odznaką Honorową za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego.

Kancelaria Doradca Podatkowy ANTONI ROGALA

Właścicielem kancelarii jest Antoni Rogala absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od ponad 30 lat wspiera wiedzą merytoryczną stowarzyszenia, mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa. Kancelariach bierze udział w akcjach organizowanych przez Oddział Wielkopolski Krajowej Izby Doradców Podatkowych: akcji wspierania przedsiębiorców rozpoczynających działalność gospodarczą START BIZNES oraz akcji pełnienia bezpłatnych dyżurów doradców podatkowych. Od 2013 roku członek Forum Gospodarczego. Firma z ponad 30 letnim doświadczeniem pełni usługi w zakresie doradztwa podatkowego i księgowego, ekonomicznego, prowadzenia ksiąg i ewidencji, obsługi kadrowo-płacowej.

GRATULUJEMY!