Przy współpracy z firmą STAPOL organizujemy wyjazd integracyjny Członków Forum Gospodarczego. Tym razem odwiedzimy Chojnice – miasto będące południową granicą Kaszub, znajdujące się na Wysoczyźnie Charzykowskiej.

Wyjazd integracyjny podzielony został na 2 dni: 2 i 3 września.

Pierwszego dnia, w piątek, zwiedzimy Browar Gościniec. Zwiedzanie będzie połączone z degustacją 4 rodzajów lokalnego piwa. Po degustacji odbędzie się kolacja integracyjna, podczas której będziemy mieli okazję skosztować kaszubskich dań. Dzień zakończymy dalszą integracją w formie bowlingu, karaoke, rozmów w kuluarach i sieciowania.

Do naszej dyspozycji udostępnionych będzie 12 pokoi w Gościńcu. Link do indywidualnej rezerwacji i płatności rezerwacji.

W sobotę, po śniadaniu, busem zorganizowanym przez firmę STAPOL, wybierzemy się na wycieczkę objazdową po malowniczych terenach Kaszub.

Szczegóły na załączonym plakacie.

Koszt od osoby za pierwszy dzień integracji to 180 zł płatne na konto Forum Gospodarczego z dopiskiem „spotkanie biznesowe Chojnice”. W cenie: zwiedzanie browaru z degustacją lokalnego piwa, uroczysta kolacja w kaszubskim klimacie (przystawka, zupa, danie główne, deser, kawa/ herbata, sok, lampka wina), opłata za tor bowlingowy. Płatności i zapisy do 22 sierpnia włącznie.