17 listopada Członkowie Forum Gospodarczego mieli wyjątkową okazję poznania Grupy Kapitałowej VOX oraz wartości Human Touch Group, której częścią jest marka VOX.

Piątkowa wizyta była podróżą przez niesamowitą historię firmy, idee skupiające się na holistycznym podejściu do człowieka oraz innowacyjne rozwiązania w dziedzinie aranżacji wnętrz 👌

🟥Human Touch Group: Człowiek w Centrum Działań

Human Touch Group to nie tylko zbiór firm, ale idea, której fundamentem jest myślenie o człowieku. To holistyczne podejście, które uwzględnia kim jesteśmy i jakie mamy potrzeby. To także inwestycja w młodych i zdolnych ludzi, stwarzanie warunków do rozwijania pasji i talentów 🫶 Human Touch Group to oprócz VOX m.in. Concordia Design, uniwersytet SWPS, Collegium Da Vinci czy eN Studios.

🟥 Podróż przez Świat VOX

Podczas wizyty przedsiębiorcy Forum Gospodarczego mieli okazję do zgłębienia historii marki VOX. Odwiedzili nowoczesny salon meblowy, eksplorując unikatowe aranżacje, a także skorzystali z platformy VOXBOX do projektowania wnętrz. To doświadczenie pozwoliło uczestnikom lepiej zrozumieć filozofię marki, która inspiruje do tworzenia wyjątkowych przestrzeni.

Uczestnicy testowali także okulary VR, dzięki którym mogli w wirtualnej rzeczywistości zaprojektować wybrane pomieszczenie. Spotkało się to z niesamowitym odbiorem, a same okulary to przyszłość nowoczesnego doradztwa, z powodzeniem podbijające rynek i oczekiwania klientów VOX m.in. w Dubaju.

🟥 Lab150 – pierwsze takie centrum w Polsce

Uczestnicy biznesowego spotkania zwiedzili też Lab150 – pierwsze w Polsce centrum badania, prototypowania i projektowania produktów oraz usług! 🌐

Lab150 to innowacyjna przestrzeń, stworzona z myślą o firmach z branży wyposażenia wnętrz, branży kreatywnej, medycznej, opakowaniowej i FMCG. Zajmuje powierzchnię 3 000 m² pełnych możliwości, gdzie znajdziesz nie tylko przestrzeń do działań projektowych, ale także innowacyjny park maszynowy do prototypowania i modelowania. 🛠️Przestrzeń badawcza wyposażona jest w bibliotekę materiałów , a biura i inkubator są otwarte dla młodych firm projektowych i kreatywnych!

🟥 Nagroda Digital Excellence Awards 2023

☝️Warto zaznaczyć, że w listopadzie bieżącego roku VOX został uhonorowany prestiżową nagrodą Digital Excellence Awards 2023. To wyróżnienie potwierdza zaangażowanie marki w innowacyjne rozwiązania oraz zdolność dostosowania się do dynamicznie zmieniającego się środowiska biznesowego, w tym do zdolności transformacji organizacji w erze cyfrowej! GRATULUJEMY! 🏆🏆