Za nami kolejne śniadanie biznesowe. 28 lutego przedsiębiorcy zrzeszeni w Forum Gospodarczym zmierzyli się z tematem „Wizerunek, savoir-vivre i cechy osobowości jako kluczowe elementy profesjonalizmu działań”.


Gościem specjalnym spotkania był pan Dominik Górny – prezenter, konferansjer, ekspert PR, coach i doradca osób prywatnych, przedsiębiorców i zaufania publicznego. Członek-założyciel Polskiego Klubu Przedsiębiorczości H. Cegielskiego; prezes ds. medialnych mistrza świata w żeglarstwie w klasie Micro Racer; reprezentant Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Komisji Senackiej ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw Senatu RP. Wielokrotnie nagradzany m.in.: Brązowy Krzyż Zasługi nadany przez Prezydenta RP; Odznaka Honorowa „Zasłużony dla Kultury Polskiej” MKIDN, Dyplom Ministra Gospodarki z okazji 25-lecia transformacji ustrojowej.


Podczas spotkania podkreślono rolę dobrego wizerunku, który nie tylko otwiera drzwi do nowych możliwości biznesowych, ale także buduje zaufanie w relacjach z klientami i partnerami biznesowymi.


Savoir-vivre, czyli umiejętność właściwego zachowania się w różnych sytuacjach, jest nieodłącznym elementem sukcesu zarówno w życiu codziennym jak i w świecie biznesu. Pomaga on w budowaniu trwałych relacji i wywierania pozytywnego wrażenia – podkreślania wartości firmy, a co za tym idzie wartości, które sami sobą reprezentujemy.


Dla prowadzenia działalności gospodarczej oznacza to, że oprócz doskonałej jakości produktów lub usług, niezbędnym jest również profesjonalizm prowadzenia rozmów, który przyciąga klientów, współpracowników i partnerów biznesowych, umożliwiając rozwój i sukces naszych przedsięwzięć. Dziękujemy Panu Dominikowi za niezwykłe spotkanie, profesjonalizm i porywającą dyskusję!


Dziękujemy również pani Justynie Przybył – członkini Forum Gospodarczego, menadżerce Hurtownia i Stacja 24 – paliwa, oleje, płyny, akcesoria emerytowanej policjantce, która zaprezentowała swoją działalność mediatora i negocjatora policyjnego. W swoim wystąpieniu przedstawiła niewiarygodne historie, które zakończyły się happy endem dzięki pełnemu profesjonalizmowi, umiejętności rozmowy z drugim człowiekiem i niesamowitej inteligencji emocjonalnej.


Nasze śniadanie biznesowe było także okazją do oficjalnego powitania Karczma gę gę gę, która w lutym br. przystąpiła do naszej organizacji. Certyfikat przynależności do Forum Gospodarczego i Konfederacja Lewiatan na ręce pana Jakuba Wichra – właściciela firmy, złożył Piotr Dziergas – wiceprezes Zarządu Forum Gospodarczego.