Za nami Spotkanie Wigilijne członków Forum Gospodarczego.

✨ W magicznej atmosferze wigilijnego wieczoru miło nam było powitać wszystkich przy wspólnym stole.

Podczas spotkania nie tylko dzieliliśmy się opłatkiem, ale także wyróżniliśmy członków naszej organizacji. Z dumą wręczyliśmy dyplomy jubileuszowe, które są symbolem zaangażowania i wkładu w rozwój lokalnego biznesu:

– firmie Budmet – kompleksowa budowa domów , która obchodzi 15-lecie działalności,

firmie JARPEX Jadwiga Bytyń z 45-letnim doświadczeniem!

Podczas spotkania wigilijnego, mieliśmy przyjemność uczcić nie tylko świąteczny czas, ale także urodziny naszego Prezesa, Jana Polcyna! W imieniu członków życzenia zdrowia, pomyślności oraz nieustającej energii do dalszego kierowania naszą organizacją złożyli członkowie Zarządu Forum Gospodarczego.

Ponadto, z nieukrywaną radością oficjalnie powitaliśmy nowe firmy, które dołączyły do naszej organizacji.

Rok 2023 kończymy z poczuciem skutecznego wsparcia naszych pracodawców i rozwoju naszej organizacji. W samym tylko grudniu chęć przystąpienia do Forum Gospodarczego zadeklarowało aż 6 firm regionu co jest dowodem zaufania do naszej organizacji!

Niech nadchodzący rok będzie dla nas wszystkich czasem nowych możliwości i wyzwań. Dziękujemy za Waszą obecność i za każdy wkład w naszą wspólną historię.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim nie tylko spokojnych i radosnych chwil, ale również owocnej współpracy, inspirujących projektów oraz sukcesów biznesowych w Nowym Roku 2024!