To był intensywny rok dla pracodawców. Rok wyzwań legislacyjnych, podatkowych i gospodarczych. Tym bardziej jesteśmy dumni, że zaufały nam kolejne przedsiębiorstwa, aby razem umacniać biznes Północnej Wielkopolski. W samym tylko grudniu przystąpiło do nas sześć firm regionu! Już wcześniej informowaliśmy o #Acus i Hurtownia i Stacja 24 – paliwa, oleje, płyny, akcesoria . Dziś prezentujemy kolejne! Poznajcie:
✅ Grupa – Jaworski Sp. z o.o. https://grupajaworski.eu/ firma realizująca profesjonalne usługi w obszarze budowy i transportu. Specjalizuje się w budownictwie drogowym, kolejowym, farm wiatrowych oraz sprzedaży i transporcie kruszyw.
✅Jaworski – Trans Oskar Jaworski https://jaworski-trans.pl/ firma zajmująca się robotami ziemnymi, transportem kruszyw, budową dróg i parkingów
✅ZAKŁADY ELEKTROCHEMICZNE ALCO¬MOT Sp. z o.o. https://www.alco-mot.pl/ firma specjalizująca się w produkcji elementów metalowych oraz ołowianych do akumulatorów trakcyjnych i przemysłowych.
✅PAW-TECH IZABELA KUTA firma zajmująca się serwisem, naprawą i przeglądem wózków widłowych oraz urządzeń do transportu i przeładunku drewna.

Dziękujemy za zaufanie i witamy!