Za nami szkolenie, które odbyło się pod naszym patronatem we współpracy z Grupa MTC – Szkolenia, Doradztwo, Technologie ! Firmy zrzeszone w Forum Gospodarczym zmierzyły się dziś ze strategią działań sprzedażowych w sieci

Temat „Budowanie marki osobistej i pozyskiwanie klientów przez LinkedIn” okazał się nie tylko niezwykle interesujący, ale także niezmiernie wartościowy dla naszej społeczności biznesowej.

Podczas szkolenia mieliśmy okazję zgłębić tajniki skutecznego budowania marki osobistej oraz strategii pozyskiwania klientów w świecie LinkedIn.

Nieocenionym przewodnikiem po świecie LinkedIn był nasz wybitny prowadzący, Tomasz Kolasiński – specjalista w dziedzinie aktywnej sprzedaży. ☝Jego praktyczne wskazówki, bogate doświadczenie oraz inspirujące historie sprawiły, że szkolenie było nie tylko edukacyjne, ale również niezwykle motywujące.

Dzięki zdobytej wiedzy i narzędziom jesteśmy gotowi podjąć nowe wyzwania na LinkedIn i skutecznie budować nasze marki osobiste, jak również pozyskiwać nowych klientów. Dziękujemy Tomkowi, Grupie MTC oraz wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w tym niezwykle wartościowym wydarzeniu!