Uchwałą Zarządu w poczet Członków Forum przyjęta została firma TV Asta Sp. z o.o.

https://tvasta.pl/
https://www.asta24.pl/

„TV ASTA to jedna z wiodących telewizji regionalnych w Polsce, która może pochwalić się dużym zasięgiem w Wielkopolsce i na Pomorzu Zachodnim.

Redakcja TV ASTA codziennie dostarcza kilkadziesiąt najważniejszych informacji zarówno na antenę jak i na portal asta24.pl. Śledzimy wszystkie bieżące wydarzenia w regionie. Jesteśmy telewizją obywatelską, reagującą na interwencje zgłaszane nam przez mieszkańców. Nasze serwisy informacyjne wypełnione są treściami politycznymi, społecznymi, kulturalnymi oraz sportowymi. Z kolei w programach publicystycznych komentujemy bieżące wydarzenia oraz problemy i wyzwania dla naszych małych ojczyzn.

Ale TV ASTA to nie tylko newsy i publicystyka. Na naszej antenie można oglądać atrakcyjne magazyny tematyczne – motoryzacyjne, lifestylowe, ekologiczne czy podróżnicze. To uniwersalna część naszej ramówki, która jest równie interesująca dla widzów z regionu, jak i tych mieszkających w innych częściach kraju.

Stacja codziennie dociera do około 100,000 widzów, co stanowi solidną bazę dla skuteczności przekazów promocyjnych oraz zapewnia atrakcyjny stosunek ceny do zasięgu reklamowego. TV ASTA koncentruje się na współpracy z firmami i instytucjami, oferując szeroki zakres usług reklamowych i produkcyjnych, które umożliwiają partnerom efektywne dotarcie do ich grup docelowych.”

Witamy i dziękujemy za zaufanie!